Titles you rated
CloverfieldRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0