Movies
Ratings
30
Kick-AssRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 2.0
Forever the MomentRated ★ 1.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 1.0
Superman ReturnsRated ★ 1.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
PonyoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 1.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 1.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.0
My Little BrideRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 1.0