Titles you rated
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0