Titles you rated
Three KingsRated ★ 3.5
Red Riding HoodRated ★ 3.5
NoahRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The PeacemakerRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.0
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.5