Movies
Ratings
542
ShameRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
SpectreRated ★ 1.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
Gods of EgyptRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
Under the SkinRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
The WalkRated ★ 5.0