Movies
Ratings
339
PinocchioRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 2.5
The Night OwlRated ★ 3.5
The Equalizer 3Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0