Titles you rated
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Lupin Part 2Rated ★ 2.5
Lupin Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
WATCHERRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0