Movies
Ratings
1010
ElementalRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
Cars 2Rated ★ 4.0
United 93Rated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 1.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The AngelRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 4.0
One ShotRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
PreyRated ★ 4.0
The Gray ManRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 1.5
LifeRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0