Movies
Ratings
830
SplitRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.5
21Rated ★ 4.0