Movies
Ratings
402
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Past LivesRated ★ 3.5
Mothers' InstinctRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Armageddon TimeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
NopeRated ★ 3.5
Panic RoomRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
The NetRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.0
The Only Living Boy in New YorkRated ★ 4.0
Red EyeRated ★ 4.0