Series
Ratings
42
Blood FreeRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
Grey's AnatomyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Me too, Flower!Rated ★ 4.5
Miss RipleyRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0