Movies
Ratings
705
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Love the Way You AreRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
In the HeightsRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0
One Week FriendsRated ★ 2.5
Take This WaltzRated ★ 2.0
Initiation LoveRated ★ 3.0
ShameRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5
OtherLifeRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.0
Between Love and HateRated ★ 1.5
The WailingRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 2.5
PassengersRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.5