Titles you rated
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 2Rated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 3.0- Roses and Bean SproutRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
The GuestRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Her Private LifeRated ★ 3.5
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0