Titles you rated
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
The MayorRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 2.5
LoganRated ★ 3.0
The Tooth and the NailRated ★ 3.0
The RoadRated ★ 2.5
Dead EndRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 3.0
The CraziesRated ★ 3.0
PandorumRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
11:14Rated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Parallel LifeRated ★ 2.0
The MercilessRated ★ 3.5