Series
Ratings
10
Game of ThronesRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0