Series
Ratings
120
The BoysRated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 2Rated ★ 4.0
FringeRated ★ 4.0
Battlestar Galactica Season 1Rated ★ 4.0
RomeRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.0
FringeRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 3.5
FringeRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 3.5
24Rated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
Lie to MeRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
True BloodRated ★ 4.0