Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
Crank: High VoltageRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
ArmageddonRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0