Titles you rated
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Mr. Holland's OpusRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 5.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 3.0