Titles you rated
Now You See MeRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0