Titles you rated
Sector 7Rated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The PrisonRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 3.0