Titles you rated
DamagesRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Fate/ApocryphaRated ★ 1.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Cardcaptor SakuraRated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
ChobitsRated ★ 4.0- Magic Knight RayearthRated ★ 4.0
- Angelic Layer: Battle DollRated ★ 3.0
- XRated ★ 4.0
- The Boryo BoxRated ★ 3.5
- New Mobile Report Gundam W: Endless WaltzRated ★ 3.5
- New Mobile Report Gundam WRated ★ 3.5
Gundam Build FightersRated ★ 1.0- Turn-A GundamRated ★ 5.0
- Mobile Suit Gundam AGERated ★ 2.0
- Mobile Suit Victory GundamRated ★ 2.5