Series
Ratings
154
Backstreet RookieRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
Familiar WifeRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.5
HyenaRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The SinnerRated ★ 4.0
The SinnerRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.5