Titles you rated
Isle of DogsRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 5.0
Blood SimpleRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.0
Young & BeautifulRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
Seymour: An IntroductionRated ★ 3.0
Miller's CrossingRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 4.5
WildRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 5.0
BreathlessRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0