Series
Ratings
101
You're BeautifulRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
On AirRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Personal TasteRated ★ 3.0