Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
MapadoRated ★ 1.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
Radio StarRated ★ 3.0
A Perfect GetawayRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 2.0