Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
Predator: Killer of KillersRated ★ 3.5
PreyRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
BossRated ★ 0.5
DogvilleRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 2.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0