Titles you rated
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.0
SingRated ★ 3.5
Ron’s Gone WrongRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Mother/AndroidRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
Voice of SilenceRated ★ 3.0