Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
SerendipityRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 3.0
The ProposalRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0