Series
Ratings
494
Fix YouRated ★ 4.0
Kkondae InternRated ★ 3.5
Good CastingRated ★ 4.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 3.0
A Piece of Your MindRated ★ 2.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Meow, the Secret BoyRated ★ 3.5
ForestRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Love AlarmRated ★ 3.5
ChocolateRated ★ 3.0
Goodbye B1Rated ★ 3.5
Human LuwakRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 4.0
The Tale of NokduRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 3.0
My First First Love Season 2Rated ★ 3.0
PerfumeRated ★ 4.0