Movies
Ratings
1170
After LifeRated ★ 2.0
The MistRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 1.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 2.0
MonsterRated ★ 3.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5