Titles you rated
Hot SpotRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 1.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
The Last DanceRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0