Movies
Ratings
1010
A Quiet Place: Day OneRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.0
MEGANRated ★ 3.0
Knock at the CabinRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
NailedRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0