Series
Ratings
29
The Worst of EvilRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5