Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 5.0
Evangelion: 1.0: You Are (Not) AloneRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 1.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 3.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0