Movies
Ratings
551
Moonlit WinterRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.0
Will You Be ThereRated ★ 2.5- DIRTY WEDDINGRated ★ 0.5
After My DeathRated ★ 4.0
Paranoid ParkRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
Kids ReturnRated ★ 4.5