Movies
Ratings
331
Point BreakRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Coast GuardRated ★ 3.5
Soul SurferRated ★ 3.5- The SpyRated ★ 2.0
A FamilyRated ★ 2.5
G.I. JaneRated ★ 3.5
Jingle All the WayRated ★ 3.5
The Red ShoesRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 2.5
The AviatorRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 4.0
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
Taxi 2Rated ★ 3.0
Dear JohnRated ★ 3.5
WaterworldRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 3.5
The Gifted HandsRated ★ 2.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0