Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
UnfrostedRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 1.0
The MatchRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
YoloRated ★ 2.5
After LifeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 3.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5