Series
Ratings
65
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 3.5
The SinnerRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5