Titles you rated
Universal SoldierRated ★ 3.0
Last Man StandingRated ★ 5.0
RidersRated ★ 4.0
CobraRated ★ 3.0
GothikaRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
EraserRated ★ 3.0
Ace Ventura: When Nature CallsRated ★ 3.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
The Boondock Saints II: All Saints DayRated ★ 3.0
Saw VRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The AnimalRated ★ 2.0
Free WillyRated ★ 4.0