Titles you rated
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
OkjaRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Despicable Me 3Rated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.5