Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5- The Tuna and The DolphinRated ★ 4.0
The SplitRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.0
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 5.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.0
Go Go Squid!Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Dating in the KitchenRated ★ 4.5
If We Were A SeasonRated ★ 4.0