Titles you rated
- Good PartnerRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5- 신인감독 김연경Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Into the Night Season 2Rated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
The Naked Director Season 2Rated ★ 4.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
The Naked DirectorRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5