Movies
Ratings
123
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 2.0
The CoreRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
JumperRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 0.5
King and the ClownRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.0