Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0