Series
Ratings
10
Will You Let Me Love You With All My Heart?Rated ★ 3.5
The Public EnemyRated ★ 3.0
Tokyo BachelorsRated ★ 2.5
Koisenu FutariRated ★ 5.0
InvisibleRated ★ 3.0
6-second Trajectory: Fireworks Expert Mochizuki Seitaro's MelancholyRated ★ 4.0
Boku no NechanRated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 5.0- Neko ZamuraiRated ★ 3.0