Movies
Ratings
502
Crying FistRated ★ 4.0- Tears In The ArcticRated ★ 4.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 1.0
OldboyRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 4.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 1.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0