Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
A Hometown in HeartRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 5.0