Titles you rated
SoulRated ★ 4.5
CrashRated ★ 3.0
ShopliftersRated ★ 5.0
InsurgentRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.5
ContagionRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.5
CloverfieldRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.5