Titles you rated
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0