Movies
Ratings
661
American SniperRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 1.5
Voices of a Distant StarRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.5
Hot FuzzRated ★ 3.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 5.0
Die Another DayRated ★ 3.0
Samurai X : Reflection (Rurouni Kenshin)Rated ★ 3.5
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.5
UnforgivenRated ★ 5.0
HostelRated ★ 3.5
The Coast GuardRated ★ 2.5
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
Mokpo the HarborRated ★ 1.0
FearlessRated ★ 3.0
PenelopeRated ★ 3.5